PROGRAM USKORO

Svečanu večeru i Hrvatski kuharski kup Zlatnu Jabuku otvoriti će TS Tambura band s himnom Zlatne jabuke.

Tokom večeri FA Lisinski izvest će koreografije Banat i Bunjevce.

Za cijelo večernju zabavu zaduženi su majstori zabave Tamburaški sastav Tambura band

Folklorni ansmbl Lisinski

FA Lisinski jedan je od najdugovječnijih čuvara tradicije ovoga kraja, a ove godine slavi svojih 65 godina postojanja. Djeluje u 3 plesne, tamburašku i pjevačku skupinu, a za sve različite koreografije koje njihovi članovi plešu posjeduju i odgovarajuće nošnje i instrumente. Na Zlatnoj jabuci pjevačka skupina će otvoriti svečanu večeru, a kasnije tokom večeri predstavit će se najnovijom plesnom koreografijom “Korčula”.

TS Tambura band

Od milja prozvani Vinkovački majstori zabave. Svake godine zaduženi su za cijelo večernju zabavu svečane večere Zlatna Jabuka, a ne sumnjamo u dobru i ovogodišnju zabavu. S obzirom da su unijeli poneke promjene u sam sastav benda i oni koji misle da su do sad sve vidjeli što znaju će promjeniti mišljenje.